O mně

12778900_1549941861970467_2490627287548878503_o

Jsem propagátor a zastánce propojení fyzioterapie do funkčního nápravného silového tréninku. Vědomosti z fyzioterapie, ze seminářů, workshopů a zkušenosti z praxe aplikuji do nápravného silového tréninku. Na vstupní hodině klientovi vyšetřím pohybový aparát, zjistím úroveň posturálních funkcí a celkového stavu pohybového aparátu. Tyto údaje vyhodnotím a na tomto základě sestavím klientovi tréninkový/terapeutický plán.

Zaměřuji se na odstranění funkčních poruch, ráda působím v oblasti prevence bolesti pohybového aparátu, a baví mě vést klienty ke zlepšení a zesílení těla. Své klienty učím, jak si mohou pomocí aktivního přístupu pomoci od bolesti a navádím je, jakým způsobem se mají zapojit do procesu léčby.

Často se setkávám s tím, že lidé ztrácí schopnost vnímání vlastního těla, což může být základ pro vznik bolesti pohybového aparátu. Dobrou cestou, jak opět navázat kontakt sám na sebe, je vnímání pohybu při cvičení. Proto je důležité si vybírat takový pohyb, který je vám příjemný a zároveň přínosný.

Moje zájmy:

Silový trénink

Příroda

Vzdělávání

Pejsek Leah

Rádi byste se objednali?

KONTAKTUJTE MĚ